Výkony hráčů na hostování

Přinášíme tradiční přehled o kmenových hráčích Bohemians.

Kmenoví Klokani se po reprezentační přestávce vrátili zpět do akce ve svých týmech.

Matěj Koubek - mladý útočník začal utkání proti Táborsku v základní sestavě. Arma i ve druhém jarním domácím zápase remizovala bez branek. Forvard Bohemians odehrál 76 minut.

Michal Vrána + Marvis Amadin Ogiomade - odchovanec Bohemians nebyl kvůli zranění nominován k pohárovému klání s Jabloncem (prohra Vlašimi 2:3) a ligovému na hřišti Prostějova (výhra 5:3). Nigerijský záložník naskočil proti Jablonci do hry na dvacet minut. V ligovém utkání do hry nezasáhl.

Tuan Anh Le - do duelu s Binh Duong (0:0) naskočil kmenový záložník Klokanů na dvanáct minut. O pár dní později si zahrál šest minut v dalším zápase tamní nejvyšší soutěže proti Ho Chi Minh (vítězství 3:1). Šest kol před koncem soutěže je Binh Dinh na šestém místě, které zaručuje postup do skupiny o titul.