Úspěchy našich nejmenších

Mladší přípravky si vedly na turnajích výborně.

2002

Turnaj v hale v Dobřichovicích ,kde hrálo osm mužstev ve dvou skupinách jsme zakončili na 1.místě ,kdy jsme postupně porazili ve skupině Mladou Boleslav 3 : 0,Střešovice 4 : 0,Blšany 1 : O.V semifinále jsme poprvé klopýtli a s Hradcem Králové jsme zvítězili po výsledku 2 : 2 až po střelbě pokutových kopů.Ve finále jsme podruhé porazili Mladou Boleslav tentokrát 5 : 4.

8.Střešovice

Simon Klomínek byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

2002

Turnaje ve velké hale v Mostě se zúčastnilo 10 mužstev ve dvou skupinách po 5. Nejprve jsme suverénním způsobem bez zaváhání vyhráli skupinu,kdy jsme postupně porazili Bílinu,Podolí,Most a Neštěmice.V semifinále jsme se potrápili s Hradcem Králové a postoupili po výsledku 1 : 1 až po penaltovém roztřelu.Ve finále jsme porazili Teplice 1 : 0 a získali tak šesté letošní turnajové vítězství z devíti turnajů.
Celkové pořadí : Bohemians 1905,Teplice,Hradec Králové,Most,Neštěmice,Souš,Děčín,Podolí,Ostrov,Bílina.

Sestava Bohemians:
Matějka,Fečo,Přibyl,Stanislav,Khomin,Janovský,Gábor,Brt,Koblasa,Knap,Hradecký

2003

V sobotu jsme se zúčastnili turnaje konaném Motorletem Praha. Turnaj se konal v obsazení 8 týmů a to Bohemians 1905, Ravel Ústí nad Labem, SK Benešov, FC Hradec Králové, SK Motorlet Praha, Slavia Praha, ČLU Beroun a SK Střešovice 1911. Po výhrách 4:1 s ČLU Beroun, 3:1 s Motorletem, remíze 1:1 s Hradcem Králové a prohře 3:1 s Šavelem Ústí jsme hráli o 3.a 4. místo s Hradcem Králové. S ním jsme bohužel prohráli 1:0 a tím skončili na tomto turnaji na konečném 4. místě.

2003

V neděli jsme se zúčastnili turnaje konaném Tempo Praha. Turnaj se konal v obsazení 6 týmů a to Bohemians 1905, Tempo Praha, Baník Most, Čechie Dubeč, Meteor Praha a ABC Bráník. Po výhrách 4:2 s Tempo Praha, 4:0 s Baníkem Most, 5:0 s ABC Bráník, 2:0 s Čechií Dubeč a prohře 3:0 s Meteorem Praha jsme skončili na tomto turnaji na konečném prvním místě.