Béčko rozdrtilo Měcholupy 5:2

Formáček nastřílel diviznímu soupeři hattrick.

Naše rezerva vstoupila do dalšího kola zimního turnaje S.O.S. Dekorace Cupu, hraného na pražském Vyšehradě, proti rovněž diviznímu celku z Horncíh Měcholup.
Již ve 13. minutě jsme prohrávali 0:1, ale o tři minuty později zavelel k obratu Formáček. Ten se trefil i v minutě 26. a poté završil vynikající patnáctiminutovku Slezák, který zvýšil na 3:1, což byl poločasový výsledek.
Do druhé půle vlétli svěřenci trenérů Hradeckého a Slezáka opět ve velkém stylu, který svým třetím gólem v utkání stvrdil Formáček. Na rozdíl čtyř branek zvyšoval v 65. minutě Pavlík a soupeř stačil o pět minut později výsledek pouze kosmeticky upravit.

Bohemians 1905 - SK Horní Měcholupy 5:2 (3:1)

Branky: 3x Formáček, Slezák, Pavlík
Sestava Bohemians: Židlický (46. Pařízek) - Ježdík, Brhlík, Kolísek (46. Kunc), Císař (46. Baubín) - Gröbl (46. Květoň), Hauer, Slezák, Kavka (37. Pavlík) - Fadrný, Formáček.