Rezerva prohrála v Táboře

Ani ve druhém jarním zápase B tým nebodoval.

Rezerva prohrála v Táboře

Trenér Václav Hradecký: "Utkání rozhodl první poločas, ve kterém jsme byli pasivní, nebyli jsme si schopni přesně přihrát a scházel nám pohyb. Navíc jsme se nepochopitelně přestali soustředit na hru a více jsme se věnovali výrokům hlavního rozhodčího. Což byla voda na mlýn hlavního sudího, který čekal na každou příležitost potrestat náš tým. Náš špatný výkon vyvrcholil ve třicáté minutě, kdy se ve vápně nedomluvil Barros s Markem. Benoit odhlavičkoval v záklonu míč, pro který si již gólman šel a soupeř následně skóroval přes naše hráče do odkryté branky. O poločasové přestávce jsme si náš výkon vyříkali a do druhého dějství nastoupila jiná Bohemka. Změnili jsme i rozestavení, do útoku nastoupila trojice hráčů. V úvodní čtvrthodině jsme soupeři prakticky nepůjčili balón a byli jsme jednoznačně lepším týmem. Náš tlak stále sílil a výsledkem byly dvě obrovské šance. První spálil Gröbl, druhá možnost se naskytla Nešporovi, který ale v stoprocentní šanci minul branku. Do konce utkání se domácí doslova prozdržovali a uhájili těsné vedení."