Bohemka má další tři body ze Strahova

Na začátku druhé půle proměnil penaltu Kaufman, v závěru zvýšil Štohanzl na konečných 2:0.

Klokani odehráli slušnou první čtvrthodinku zápasu, v ohromné šanci se ocitl Jiří Kaufman, který měl před sebou odkrytou branku, ale z prostoru penalty minul horní roh branky. Středočeši ovšem zvýšili své úsilí a dostali Bohemku pod tlak, vytvořili si dvě obrovské šance a po sérii rohů v 25. minutě musel reflexivním zákrokem vytlačit míč Sňozík. Kapitán Radek Sňozík držel skvělými zákroky klokany ve hře. Bohemka se ve zbývajících minutách nemohla dostat do hry a hřiště jasně opanovala Mladá Boleslav.

Vstup do druhého dějství vyšel skvěle Bohemce. Ve 46. minutě se po přihrávce agilního Ibragimova do vápna řítil Škoda, Rolko jej nedovoleně srazil a sudí Matějek nařídil pokutový kop. Míč si k exekuci postavil Jiří Kaufman a bombou pod břevno nedal Millerovi šanci. V dalších minutách se opakoval obrázek z většiny první půle, aktivní Mladá Boleslav zavřela Bohemku na vlastní polovině a dostala obranu pod tlak, ale tentokrát pozorná obrana nepouštěla středočeský tým do šancí jako v prvním poločase. Bohemka se začala osmělovat až v závěrečné čtvrthodině. V obrovské šanci byl Róth, který trefil břevno. V obraně Mladé Boleslavi se otevíraly další okénka a v 89. minutě se prosadil nejlepší střelec Bohemky Jan Štohanzl, který zakončil přes bránícího Rolka podél nohy gólmana Millera ke vzdálenější tyči. Fanoušci Bohemky mohli závěrečné minuty oslavit ve stoje za potlesku hráčům za jejich obětavý výkon.