Víkendové shrnutí zápasů dorostenců

A dorost zvítězil v Jihlavě a drží naději na záchranu. Pro Teplicím bodoval jen D dorost.

Starší dorost A (A-dorost, 1991)
Svěřenci trenéra Vavrušky oživili svou šanci na záchranu v nejvyšší soutěži díky výhře 3:1 na hřišti Jihlavy. Další informace v článku A-dorost zvítězil v Jihlavě.
Statistiky a reportáž: Vysočina Jihlava - Bohemians 1905 1:3 (0:1)

Mladší dorost A (C-dorost, 1993)
Mladší dorostenci na hřišti Jihlavy drželi po poločase remízový stav, ale totální kolaps na začátku druhého poločasu znamenal výsledkový debakl. Více v článku C-dorost nezvládl druhý poločas.
Statistiky a reportáž: Vysočina Jihlava - Bohemians 1905 5:2 (1:1)

Starší dorost B (B-dorost, 1992)
Svěřencům trenéra Pletichy na jaře zatím nebodovali a tuto špatnou bilanci nezměnili ani na hřišti Teplic, kterým podlehli 0:2.

Mladší dorost B (D-dorost, 1994)
Lépe si na severu Čech vedli dorostenci ročníku 94 a v zajímavém zápase zvítězili 3:2. Více v článku D-dorost vyválčil vítězství na horké půdě v Teplicích.
Statistiky a reportáž: FK Teplice B - Bohemians 1905 B 2:3 (1:1)