Dorostenci neskládají zbraně, porazili Hradec

Starší dorost: Bohemians 1905 - Hradec Králové 2:1 (1:0) , mladší dorost zvítězil 1:0.

Výsledné skóre zápasu vůbec neodráží průběh zápasu. Svěřenci trenéra Vavrušky výborně vstoupili do zápasu a na Hradec se valil jeden útok za druhým. Z tlaku vytěžili mladíci Bohemky ale jen jednu branku. Podobně vstoupili dorostenci Bohemky do druhé půle, zavřeli Hradec na jeho polovině a z tlaku přišla druhá branka v 60. minutě. Více než dvě stovky fanoušků ale viděly dramatický závěr. Hradec snížil dvě minuty před koncem a v nastaveném čase přišel po rohu neskutečný závar ve vápně Bohemky. Dorostenci uhájili těsnou výhru a mají důležité tři body do tabulky.

Mladší dorostenci konečně přerušili třináctizápasovou šňůru bez bodu a porazili Hradec 1:0.