Béčko porazilo Benešov 1:0

O výhře posílené juniorky rozhodl v závěru Róth.

Rezerva Bohemians 1905 v utkání 25. kola na hřišti vršovické Lokomotivy porazila Benešov 1:0. Jediný gól vstřelil v 84. minutě Ferenc Róth. Jeho centr zapadl do branky potom, co Cseh svedl souboj s gólmanem a ten na míč nedosáhl. Sestavu trenéra Hradeckého tentokrát posílilo několik hráčů A-týmu, kteří nenastoupili za áčko kvůli tomu, že jim hrozila osmá nebo čtvrtá žlutá karta a trest by se jim pak přenášel do další sezony. V obraně se tak objevil Martin Cseh, v záloze Jan Štohanzl a Ferenc Róth. Štohanzl si ale příliš nezahrál a po pár minutách odkulhal s poraněným kotníkem. "Snad to bude jen zvrtnutý kotník, nic vážného," řekl po utkání.

Hrálo se bojovné utkání s množstvím soubojů. Rozdíl v kvalitě se projevil až v závěru, kdy Klokani dokázali i skórovat. Bohemians 1905 B si připsali desáté vítězství v sezoně a udělali důležitý krok na cestě k záchraně. Ve vyrovnané tabulce patří Bohemce 6. místo.