Na úvod přípravy remíza s Teplicemi

Bohemka v úvodním přípravném utkání nové sezony v Lounech remizovala 2:2 s Teplicemi. Skórovali Hartig a Ibragimov.

Bohemka nastoupila bez Štohanzla, Kaufmana, Škody a Moravce, naopak v sestavě s novicem Nucem z Olomouce a Krausem z dorostu. Celý zápas odehrál i slovenský záložník Držík, který má do Bohemky namířeno z Dubnice. Teplice nechaly odpočívat zkušené Verbíře, Vachouška, Kleina a Ljevakoviče.

Bohemka udeřila hned v první minutě, kdy se po centru Bálka prosadil zblízka hlavou Hartig. Teplice mohly vyrovnat po půlhodině hry, ale sólo Mahmutoviče skvěle zmařil Sňozík. Po změně stran nejprve pálil jedovatě, ale vedle, Ibragimov a v 58. minutě neproměnil velkou šanci Kotyza po narážečce s Nešporem.

Teplice srovnaly v 73. minutě, po standardní situaci se hlavou trefil Melunovič a stejný hráč o deset minut později skore otočil po zaváhání pravé strany sestavy Bohemky. Za minutu nato ale srovnal na zasloužených 2:2 Ibragimov po přízemním centru Kotyzy.