D-dorost v první přípravě vyhrál v Jihlavě

Úspěšným debutem se prezentoval útočník Mládek.

FC Vysočina Jihlava – Bohemians1905 1:3 (1:3)

sestava: Dočekal – Ježdík, Svozil(41. Huleš), Veselý, Turea (41. Bukáček), Novotný (41. Lukáš), Habrun (41.Svitlyk), Hnilička (55. Tikhonov, 70. Hnilička), Mládek (41. Kracík), Sláma(41. Šidla)

Vstup do utkání jsme měli výbornýa již ve 4. minutě se po akci Novotného s Mládkem střelecky prosadil Sláma– 0:1. Hned vzápětí rozhodčí zapískal ruku domácího hráče ve vápně, ale Novotnýnařízený pokutový kop slabou střelou neproměnil. Domácí zahrozili v 6.minutě nebezpečným centrem a poté se již prosadili – tečovaná střela přeletělaDočekala a zapadla do sítě – 1:1. Ve 13. střílí technicky kousek vedle Habrun apo čtvrthodině po centru Hniličky zahazuje šanci Novotný. Ve 21. se zaslouženěujímáme vedení, když po centru Hniličky z voleje přesně pálí Mládek – 1:2.Ještě před koncem úvodní půlhodiny předvádíme nejhezčí akci utkání, na jejímžkonci vysunuje Habrun do úniku Mládka, který skóruje po kličce brankáři – 1:3.Do půle pak už zaujala jen střela Ježdíka do boční sítě. Po pauze začaliaktivněji domácí, ale bez zakončení – výjimkou byla rána nad z přímého kopu.V 52. prošel mezi protihráči Pilík, ale následně zbrkle zakončil vysokonad. Za chvilku neproměnil Kracík samostatný únik po vysunutí od Šidla. Jihlavaodpověděla další střelou nad z přímého kopu. Deset minut před koncemkrásnou střelou trefil z dálky Veselý břevno a poslední zajímavou akcíbyla hlavička Jihlavy doprostřed po rohu.