D-dorost poprvé na štítě

Prvním přemožitelem nejmladšího dorostu Spartak Trnava.

Bohemians 1905 - Spartak Trnava 1:3 (0:1)
První čtvrthodinu se před brankami nic nedělo, až Hanek výborně přihrál na vápno Kracíkovi, ten však nezvládl zpracování míče. Soupeř odpověděl slabší střelou, poté po přihrávce Kracíka obránce Trnavy málem skóroval do vlastní brány a po následném rohu hlavičku Turey vykopl bránící hráč z lajny. Hned z protiútoku Turea chyboval a soupeř dokázal skórovat – 0:1. Za chvilku hlavičkoval po pěkném centru Kracíka Hnilička, ale koníček nedělal brankáři problém. Ve 34. uvolnil Habrun Haneka, ten však zakončil střelou vedle. Vyrovnat se nám tak podařilo až v poslední minutě první půle, když Kracíkovi namazal obránce Trnavy a Kracík zakončil přesně k tyči – 1:1.
Brzy po půli však Šarapatka přímý kop pouze vyrazil před sebe, a protože dobíhal pouze protihráč, tak neměl problém hlavou strhnout vedení na stranu Trnavy – 1:2. Vzápětí jsme mohli inkasovat opět, naštěstí nás zachránila po brejku tyč. My jsme předvedli krásnou akci, na jejímž konci Ježdíkův centr našel Kracíka a střela z první těsně minula bránu. V 68. jsme inkasovali potřetí, když dlouhý míč nezkrotil Šarapatka a z úhlu útočník mířil přesně – 1:3. V závěrečných minutách jsme mohli inkasovat ještě několikrát – nejprve jsme akci stačili zblokovat, poté po chybě Svozila vytlačil v nájezdu Šarapatka útočníka ze střeleckého úhlu, následně v další akci Šarapatka míč vyrazil a dorážka těsně minula bránu. V poslední minutě jsme pěknou táhlou střelou Haneka trefili tyč.