D-dorost dřel, přesto na soupeře z Nitry nestačil.

Na závěr soustředění porážka za kterou se nemusíme stydět.

Bohemians 1905- FC Nitra 0:2 (0:1)
branky: 11 min. 0:1, 77 min. 0:2
sestava: Dočekal (41.Šarapatka)- Ježdík (41.Pilík), Veselý, Turea (60.Svozil), Hanek (41.Bukáček, 70.Lukáš)- Hnilička (10.Novotný), Svozil (40.Tikhonov, 55.Hanek), Habrun (65.Ježdík), Lukáš (40.Svitlyk)- Sláma (40.Kracík), Mládek (65.Turea)
První desetiminutovka se nesla v duchu oťukávání, ale pak zničehonic udeřila Nitra, když na centr od rohového praporku do malého vápna nevyběhl Dočekal a ulehčil tak roli hlavičkujícímu hráči – 0:1. Za chvilku předvedl protivník dobře zahraný přímý kop, naštěstí kousek vedle. V 19. min. jsme se do vyložené šance dostali my – Mládek vysunul Habruna, ten však přestřelil. Do poločasu ještě zaujal centr Habruna do malého vápna na Slámu, kterému znepříjemnil zakončení obránce a gólman tak neměl mnoho práce. Deset minut po půli velmi pěkně vystřelil Tikhonov a jen o vlásek minul branku Nitry, za pár minut si narazil Kracík s Mládkem a sám před gólmanem zakončil o decimetr nad bránu. Po hodině hry hlavičkoval po rohu Svitlyk doprostřed a stejný hráč následně střílel z nebezpečného prostoru, ale trefil bránícího hráče. Na druhé straně vyběhl Šarapatka, míč neměl, protihráč ho získal, ale v těžší pozici nezamířil mezi tyče. Deset minut před koncem pěkně vystřelil Hanek pod břevno, gólman tým Nitry podržel. Tři minuty před koncem chyboval Svozil a útočník soupeře udělal Šarapatkovi kličku a rozhodl zápas, ve kterém jsme určitě měli na lepší výsledek – 0:2.