D-dorost dostal pořádnou facku

O rok mladšímu soupeři jsme byli nedůstojným protivníkem

Kdo byl přímým svědkem našeho dnešního vystoupení, musí nás považovat za fotbalové nešťastníky. Jsem přesvědčený, že kvalita týmu se pohybuje přeci jen někde jinde. Teď to však musíme začít dokazovat!

Od úvodního hvizdu působíme na hřišti špatným dojmem a kupíme jednu individuální chybu za druhou – nejprve po špatném výkopu Šarapatky zachránil mužstvo před pohromou Veselý, poté Sparta střílí vedle z voleje. Na druhé straně chybuje i sparťanský obránce, který míč připravil Veselému, jenomže ten ho vůbec netrefil a po následné akci z otočky střílel doprostřed. Ve 13. zaslouženě inkasujeme, když si „asistenci“ připsal Pilík – 1:0. Vzápětí střelu Kracíka vytáhl gólman na roh a pak opět měli šance jen domácí – Bucháčkovo namazání obrana stihla odvrátit, hlavičku mířící do brány vykopl (nebo odehrál rukou?) Ježdík a ve 20. minutě po další hrubé chybě výborným zákrokem zachránil mužstvo Šarapatka. Poté jsme více vyrovnali hru, Hanekova střela z dálky o metr minula bránu a chvilku před půlí individuálně prošel Habrun a zakončil přesně – 1:1. Hned po půli jsme po velmi hezké akci domácích inkasovali – centr do vápna, sklepnutí a placírka k tyči – 2:1. Vzápětí kolmicí vysunul Habrun Šidla, ten nájezd uspěchanou střelou promrhal. V 54. jsme inkasovali potřetí po přesné hlavičce po centru ze strany – 3:1. Za 3 minuty to už byl debakl – 4:1. My jsme měli 2 šance Mládkem, ale nejprve střílel vedle a poté nad, a když se neujala ani střela Haneka v poslední minutě, tak zasloužená vysoká porážka byla na světě.