A-dorost na úvod smírně s Duklou

Klokani prohrávali již 3:0, ve druhé půli zatlačili soupeře a dovedli utkání k remíze. C-dorost neudržel vedení a prohrál 3:1.

Domácí v prvním poločase dokázali trestat nepřesnosti Klokanů a dostali se do tříbrankového vedení. Zelenobílí však do poločasu snížili Valentou.
Druhá půle již byla jasně v režii svěřenců trenéra Požára, kteří zatlačili Duklu na vlastní polovinu. Velký tlak ovšem stačil jen na vyrovnání a soupeři se tedy rozešli smírně 3:3. Za Bohemku se ve druhé půli trefili Vašut a Budinský.

C-dorost do utkání vstoupil lépe než domácí a po trestném kopu Zvoníčka šel do vedení. Dukla se ovšem postupem času rozkoukala, začala trestat naše nepřesnosti a do poločasové přestávky bylo vyrovnáno.
Ve druhém poločase byli Klokani již téměř bezzubí a na jejich branku se valil jeden útok za druhým. Domácí dokázali další dvě situace přetavit v branku, a tak Bohemka na půdě Dukly prohrála zaslouženě 3:1.