Rezerva jede, třetí výhra v řadě

3. kolo divize: B-tým vyhrál ve Voticích 3:1.

Rezerva Bohemians má za sebou skvělý start do sezony. Minulý zápas v Ďolíčku vidělo 1200 diváků, atmosféra i výhra nad Vlašimí B povzbudila mladíky do dalších bojů. Ve 3. kole vyhráli Klokani na hřišti ambiciózních Votic 3:1, když se o branky postarali Martin Nešpor, Ibragimov a Gröbl. Domácí snižovali až v poslední minutě.

Juniorka Bohemians zúžila kádr, zůstali většinou jen velmi mladí hráči s perspektivou pro vyšší soutěže a v rezervě dostávají prostor i hráči A-týmu, aby se rozehráli nebo měli herní vytížení. To se nyní týkalo například Martina Nešpora, který prošel delším virovým onemocněním a odehrál alespoň jeden poločas, ve kterém stačil otevřít skóre.

Svěřenci trenérů Hradeckého a Slezáka jsou bez porážky mezi vedoucími týmy divize A. Klokani mají ze tří zápasů 9 bodů a skóre 7:2, Voticím se dostalo první porážky a i prvních obdržených gólů v soutěži. V dalším kole se Bohemians B utkají v sobotu v Ďolíčku od 10.15 proti Litoli.