Rezerva remizovala v Benešově

Svěřenci Václava Hradeckého vedli v Benešově již 2:0, soupeř však skóre vyrovnal.

Naše juniorka hlásí další bod do divizní tabulky. Po čtyřech vítězných zápasech vezou mladé naděje Bohemians bod z horké benešovské půdy. Naši hráči měli výborný vstup do utkání, když již po třinácti odehraných minutách vedli na půdě někdejšího ligisty 2:0. Trefili se Gröbl a hrající asistent Slezák. Oba si také navzájem vyměnili asistence u svých gólů. Poté přišly ještě další šance ze strany fotbalistů Bohemians, ale ty již zůstaly nevyužity.
Do druhého dějství poslal Benešov hned od úvodu dvě nové tváře, ale bylo to jako by se vyměnil celý tým. Benešov začal do Bohemky tlačit, pozorná obrana Klokanů však dlouho odolávala. Prosadil se až v 66. minutě šťastnou střelou Štěpán. Tentýž hráč srovnal osm minut před koncem stav na konečných 2:2.
Po čtyřech vítězstvích tak přišla první ztráta naší juniorky. Ale i bod z Benešova, který byl pro oba týmy spravedlivý, se dá počítat jako velmi cenný.