A-dorost nasázel Hradci pět branek

Bohemians 1905 – Hradec Králové B 5:1 (2:0). <br /> C-dorost zachraňoval bod za remízu v poslední minutě.

Bohemácký A-dorost v sobotu dopoledne přivítal mužstvo Hradce Králové B a do soupeře se Klokani pustili hned od začátku. Hned ve 3. minutě dostal domácí do vedení Václav Šebek. Hosté se prezentovali defenzivním pojetím a svěřenci trenéra Požára tak hráli do zatažené obrany. Před poločasem dal uklidňující branku Valenta a do šaten se šlo veseleji. Ve druhém poločase přidali další branky Budínský, Vašut a Nerad. Otroci dokázali korigovat výsledek až v závěrečných minutách.

Zelenobílý výběr do 17 let neměl povedený vstup do utkání a nechal se v nervózním úvodu zatlačit před svoji branku. Hosté měli v prvním poločase nebezpečnější možnosti. Jednou se ozvala tyč naší branky, později zasahoval Semerád. V poslední čtvrtině utkání byli Vršovičtí nebezpečnější, ale paradoxe inkasovali po standardní situaci. V závěru zajistil alespoň bod Artemuk, který se po centru trefil hlavou.