Dorost smírně s Plzní B 2:2

Klokani dvakrát vedli, hosté ovšem zaslouženě vyrovnali.<br /> C-dorost neinkasoval a vyhrál 2:0.

A-dorost přivítal ve Vršovicích Plzeň B a hned v úvodu šel do vedení. Po faulu na Živného proměnil pokutový kop Budínský. Hosté se předvedli kombinační hrou, diváci ovšem v prvním poločase gólové hody neviděli. V počátku druhého poločasu dokázala Plzeň vyrovnat, remízový stav však netrval dlouho. Vedení na stranu Klokanů vrátil Šplíchal, který se nejlépe zorientoval v šestnáctce a vstřelil druhou branku domácích. Západočeši dokázali vyrovnat na konečných 2:2 v poslední čtvrthodince, když se prosadili hlavou.

Mladší dorost slaví druhou výhru v sezóně. Do vedení dostal zelenobílé kapitán Klement, který se nekompromisně trefil pro rohovém kopu. Hosté se dostávali do koncovky spíše ze střední vzdálenosti, které byla nepřesná, nebo brankář Janoušek jistě zasahoval. Dvoubrankové vedení zajistil před pauzou Zvoníček, který měl dostatek času ve vápně a zakončil do protipohybu brankáře. Ve druhém poločase byli vidět šance na obou stranách a z naší strany byl závěr zbytečně nervózní. Diváci již branku neviděli, a tak jsme na dnešního soupeře bodově dotáhli.