A-dorost na Meteoru vítězně

Bohemka vstřelila 3 branky a vyhrála 3:0.<br /> C-dorost dokázal obrátit vývoj utkání a slaví výhru.

Vršovičtí nevstoupili do utkání ideálně a již v první minutě musel hasit šanci domácích Maha svým zákrokem. Klokani se dostali do vedení v 10. minutě, když v podstatě poprvé vystřelili na branku. Krásně se trefil zpoza hranice pokutového území Kouba. Postupně přebírali Klokani otěže utkání a druhou branku přidal po 20 minutách Václav Šebek. Trefil se hlavou přesně k tyči. Konečnou podobu výsledku dal ve druhém poločase Valenta, kterému připravil pozici svojí individuelní akcí Vignozzi.

U17 se prezentovala fotbalovým výkonem a trvalou převahou. Jen nepřesnosti v rozehrávce dávali šance domácím, kteří měli nebezpečné protiútoky. Do vedení šel C-dorost zaslouženě ve 14. minutě. Krásnou fotbalovou akci zakončoval první brankou v sezóně Slavík. Po chybě v obranné fázi jsme si nechali dát ve 23. minutě zbytečnou branku a bylo vyrovnáno. Domácím se podařilo strhnout výsledek ve svůj prospěch v 31. minutě. Zbytečný faul, po kterém následoval trestný kop. Centrovaný míč zapadl k zadní tyči chybujícího Janouška. Těsně před poločasem odmítl vyrovnání ze značky pokutového kopu Řezníček. Klokani měli herní převahu i ve druhém poločase, a když se podařilo šťastně vyrovnat Slavíkovi, otočení výsledku bylo ve vzduchu. To se nakonec podařilo. Vítěznou branku vstřelil po chybě domácích v 63. minutě střídající Nováček.