Hartigovy góly k bodům nevedly

Po šesti letech nezískala Bohemka ani bod v duelu, ve kterém vstřelila dvě branky.

29.8. 2004 - Ničím výjimečné datum, přesto dost spojené s výsledkem včerejšího duelu Bohemians v Mladé Boleslavi. Před více než šesti lety vstřelili Klokani v duelu s Viktorií Žižkov také dvě branky a také tehdy nebrali ani bod. Od té doby vždy když vršovičtí vstřelili dvě branky, tak dovedli utkání minimálně do remízového konce. V létě 2004 nastoupili, v rámci 4. kola druhé nejvyšší soutěže, zelenobílí s poslepovanou sestavou plnou dorostenců a po poločase vedli po bojovném výkonu překvapivě 1:0, když se z penalty trefil mladíček Koukal. Stejnou výhodu měl ve 45. minutě i hostující Stracený po ruce Strnada, ale žižkovský záložník přestřelil, takže jediným trestem pro Bohemku bylo Strnadovo vyloučení. To se později ukázalo zřejmě jako zlomové, protože Viktorka utkání otočila a nakonec zvítězila 4:2. Bohemka kosmeticky upravila výsledek až v závěru, kdy se do vlastní sítě trefil "Viktorián" Prohászka.

Stejně jako v duelu před šesti lety nevstupovala Bohemka do utkání v Mladé Boleslavi v roli favorita. Přesto se Hoftychovi svěřenci prezentovali velmi dobrým výkonem po poločase šli do kabin za nadějného vedení 2:1 po brankách Hartiga. Bohužel se Klokanům nepodařilo příznivý výsledek udržet a poprvé po šesti letech padli, ač vstřelili dvě branky.