Dorost si poradil s Libercem

Bohemka porazila Liberec na svém hřišti 3:0.<br /> C-dorost vyhrál potřetí za sebou, tentokrát 4:2.

Klokani nevstoupili do utkání ideálně a Severočeši byli nebezpečnějším týmem. Ovšem Vršovičtí dokázali využít standardní situaci, když před brankářem tečoval míč hlavou do sítě Ludvík. Vedením 1:0 skončila i první půle. Ve druhé dějství Klokani dokázali opět využít standardní situace a na zadní tyči skóroval Vašut. Konečnou podobu výsledku dal v závěrečných minutách Budínský po přihrávce Václava Šebka.

C-dorost na soupeře z Liberce doslova vlítnul a v 11. minutě vedl 2:0 po brankách Pospíšila a Zvoníčka. Liberečtí ale dokázali vyrovnat, když dali dvě slepené branky v 17. a 19. minutě. Zelenobílí si ovšem nechtěli nechat nic líbit a přetavili svůj lepší herní projev v další branku, kterou přidal po trestném kopu hlavou Řezníček. Ve druhém poločase se hra změnila spíše v boj a byla neurovnaná. Klokani hosty již do ničeho nepustili a poslední branku vsítil Mládek.