B-žáci znovu ztratili výhru v závěru

S Děčínem jsme pět minut před koncem vedli o dvě branky, bohužel jsme v závěru vedení neudrželi.

Minulé utkání v Teplicích nám trochu zkomplikovalo život díky několika zraněným, navíc těsně před výkopem se zranil i brankář Koudelka, a tak bylo o starosti postaráno. V prvním poločase jsme místo zapomnění na zranění spíše zapomněli fotbalový um, a tak jen díky štěstí to bylo jen 0:1 pro hosty z Děčína.

Po přestávce však byl k vidění úplně jiný tým. Výborně hrající Marko Tomič skóre dvěma brankami otočil a do dvoubrankového vedení nás poslal Petr Malík, jehož prudký centr si srazili zadáci Děčína do vlastní branky. V závěru jsme však dvakrát inkasovali a místo vítězného pokřiku se můžeme zlobit jen sami na sebe, jak jsme promrhali první poločas a jaké chyby jsme vyrobili v závěru při inkasovaných brankách.