B-žáci vyhráli na půdě Junioru Praha

Zasloužené vítězství 2:5 připravilo domácím první bodovou ztrátu na domácím hřišti.

Klokani vyhráli na hřišti Junioru Praha, který doposud na svém hřišti V Úžlabině neztratil ani bod. V utkání jsme byli lepším celkem, ale bojovní domácí se jen tak nevzdali. Naše vedení 0:2 bylo ještě do poločasu smazáno a ve druhém poločase jsme museli znovu přidat, abychom strhli vítězství na svou stranu.

V prvním poločase jsme se dostali do vedení po brankách Petra Pejši a Vojtěcha Braka. Během tří minut před pauzou však bylo vyrovnáno a začínalo se od znova. Po brankách Jaroslava Kloučka a Michala Skučka jsme však znovu vedli o dvě branky a definitivní pojistku přidal svým druhým zásahem v zápase Vojta Brak.