Do čela jde po výhře 2:0 A-dorost

Klokani doma porazili Písek a osamostatnili se na čele tabulky.

Sobotní dopoledne patřilo ve Vršovicích souboji dvou rivalů na čele tabulky. Bohemka ve 12. kole přivítala na svém hřišti Písek, který měl stejný počet bodů. Od úvodu drželi zelenobílí míč na svých kopačkách a hosté se spíše prezentovali obranou a nakopáváním míčů. Příležitosti byly k vidění na obou stranách, ale brankou skončila až ta ve 40. minutě. Nerad svůj trestný kop zahrál na zadní tyč, ten propadl až k brankáři, který jej nedokázal zkrotit a nakonec míč do sítě dostal Tomáš Šebek. Podobný herní trend pokračoval i ve druhém poločase, branka ovšem padla opět pouze jedna. Znovu se radovali domácí, když se po rohovém kopu rozhodl na přední tyči Ludvík k rybičce, hlavou míč tečoval a ten od hostující obrany skončil za bezmocným brankářem. V závěru hosté otevřeli hru, a tak se domácí dostali několikrát do zajímavé příležitosti. Ovšem čerstvý Vybíral si na hrotu nepočínal ideálně a bylo znát, že má většinou v popisu práce brankám zamazovat.

Mladší dorost vstoupil do utkání raketově a v 50. vteřině uklízel míč do sítě Matějka. To ale bylo ze strany domácích téměř vše a utkání se proměnilo spíše v boj. Klokanům scházel pohyb a chuť hrát. Nepřesnosti pak dovolily Písku otočit vývoj utkání a bylo to 1:2. Většina útočného snažení byla ze strany hostů zastavována za cenu faulů a to dokázala Bohemka potrestat. Nejdříve si na Zvoníčkův trestný kop naběhl Řezníček a prosadil se hlavou. V poslední minutě prvního poločasu proměnil po faulu na Slavíka pokutový kop Zvoníček. Po dusné atmosféře v šatně se domácí lehce probrali, ale v kombinační hře ji bránil i nerovný terén. Bohužel z mnoha šancí nepřišlo potvrzení výsledku, a tak chyběl častokrát potřebný klid ve hře. Utkání nevalné kvality nakonec skončilo výhrou domácích 3:2.