Výhra A-dorostu v nastaveném čase

Až v nastaveném čase zajistil Klokanům výhru 1:0 mladý Nerad.

Bohemka sehrála v neděli nepříjemné utkání s Mostem B. V prvním poločase se Klokanům příliš nedařilo a jejich hra byla plná zbytečných ztrát a nepřesností. Ve druhém poločase, po prostřídání, se herní projev zlepšil a postupem času stoupal také Vršovický tlak. Nakonec se Klokani radovali z výhry, když se v 5. minutě nastavení trefil trefil hlavou nejmenší muž na hřišti – Petr Nerad. Kaňkou na utkání je zranění brankáře Michálka, který byl s otřesem mozku převezen do nemocnice a ponechán na pozorování – přejeme brzké uzdravení.

C-dorost se v podprůměrném utkání dokázal prosadit, paradoxně po hezkých, kombinačních a individuálních akcích. Skóre otevřel ve 24. minutě Zvoníček a před poločasem se krásně trefil Habrun. Ve druhé půli přidal třetí branku Artemuk a na konečných 4:0 uzavíral svým sólem z půlky hřiště Nováček.