A-dorost porazil doma Kladno

V utkání bohatém na branky zvítězila Bohemka nad Kladnem 5:2.

Diváci, kteří dorazili v sobotu do Vršovic, viděli v prvním poločase pět branek. Góly padaly na obou stranách. Skóre otevřel v 15. minutě po přihrávce Hanzla Nerad. Středočechům se podařilo vyrovnat, ale téměř v zápětí vrátil vedení na stranu Bohemky Hanzl. Na 3:1 zvyšoval opět Hanzl, který z blízka prostřelil brankáře. Tentokrát zanedlouho vstřelili branku hosté, a poločas tak skončil za stavu 3:2 pro domácí. Ve druhém poločase se prosadil Budínský, kterému servíroval míč Hanzl. Poslední hřebíček přidal a výslednou podobu výsledku dal Ludvík, který se prosadil hlavou na zadní tyči po centru Václava Šebka.

C-dorost v prvním poločase zatlačil hosty na jejich polovinu, ale utkání připomínalo festival neproměněných šancí. Trefil se pouze v 11. minutě Artemuk, další šance zůstali bez gólové tečky. Druhý poločas propadl do herní šedi z obou stran. Místo bezpečné výhry větším rozdílem, jsme drželi jednobrankové vedení až do závěru utkání. Nutno říci, že Kladno si za celý zápas výraznější šanci nepřipravilo.