A-dorost utkání s Meteorem zvládl

Klokani si poradili se soupeřem z Libně vysoko 4:0.<br />C-dorostu se utkání nevydařilo a prohrál 1:4.

Bohemka od úvodu měla míč v držení a snažila se překonat bránícího soupeře, který se prezentoval hrou ze zajištěné obrany s rychlými protiútoky. Do vedení dostal Vršovické brankou Vašut, který využil přihrávky Budínského a podél brankáře otevřel skóre. Druhá branka padla před poločasovou pauzou, když trestný kop od postranní čáry zahrál Šplíchal a jeho centr prošel až do sítě. Ve druhém poločase zvyšoval na 3:0 Tomáš Šebek umístěnou střelou z hranice pokutového území. Na konečných 4:0 pro Bohemku uzavřel skóre Budinský, který se trefil po rozehrání nepřímého kopu.

C-dorost proti Meteoru od počátku utkání zaostával v nasazení a bojovnosti. Meteor byl důraznější a díky tomu také šel do vedení. Trestný kop z velké dálky skončil po nepřehledné situaci před brankou přímo v síti domácích. Klokanům se nedařilo ani herně, hosté potrestali ztrátu ve středu hřiště a zvýšili na 0:2. Ve druhém poločase opět Bohemka téměř darovala další gól hostům a rozdíl ve skóre byl již tříbrankový. Další chyba v defenzívě a po hodině hry bylo skóre hrozivé – 0:4. Alespoň čestnou branku za Klokany vsítil střídající Rapant, ovšem hosté zcela zaslouženě toto utkání vysoko vyhráli.