A-dorost ztratil body v Písku

Mladí Klokani remizovali na jihu Čech 2:2.<br />C-dorost porazil odevzdaného soupeře jen 5:1.

V prvním poločase byla Bohemka lepším týmem. První branku vstřelil Hanzl, kterého ke skórování vybídl průnikovou přihrávkou mezi obránce Nerad. Domací ovšem za několik minut srovnali stav na 1:1. Vedení na stranu zelenobílých vrátil Nerad, který využil zaváhání domácího brankáře, který si neporadil s Košatovým centrem. Vedení Klokanům opět dlouho nevydrželo a zanedlouho opět srovnali. V úvodu druhého poločasu byl lepším týmem domácí Písek. Postupem času otěže utkání opět převzali Vršovičtí, ale ztroskotali na proměňování šancí, a tak utkání skončilo remízou 2:2.

C-dorost podal celkem slušný výkon podpořený i góly. Proti Bohemce stál ovšem odevzdaný soupeř. Branek mělo být daleko více, ale předfinální a finální fáze byla špatně řešena.