Na závěr brankové hody v utkání A-dorostu

Klokani remizovali v utkání bohatém na góly s Kladnem 4:4.<br />C-dorost svoji převahu přetavil ve výhru 4:1.

Bohemácký A-dorost do utkání s SK Kladno nastupoval v novém složení. Mužstvo bylo poskládáno z hráčů, kteří nastupují do letní přípravy a v současné chvíli byli k dispozici. Od počátku bylo znát, že hráči spolu v této sestavě nastupují poprvé, a tak vázla mezihra. Velké potíže byli vidět hlavně v defenzivě a i díky tomu bylo Kladno nebezpečnější. Bohemku ovšem držel svými brilantními zákroky Smrčka. Kladno se nakonec dostalo zaslouženě do vedení po čtvrthodině hry. Klokani se probrali zanedlouho, když proměnil Hanzl pokutový kop za hru rukou a vnesl tak do mužstva potřebný klid. Po půlhodince hry bylo skóre otočeno, rychlý brejk proměnil Maxa. V úvodu druhého poločasu mohli Pražané své vedení navýšit, ale selhávali v koncovce. Domácí to dokázali potrestat a díky dvěma brankám si vzali zpět vedení na svou stranu. S tím ovšem nesouhlasil Václav Šebek a jeho dvě trefy znamenaly opět změnu vedoucího mužstva. Výhra ale nebyla souzena ani jednomu ze soupeřů, a tak přišlo vyrovnání z domácí strany, několik minut před koncem. V utkání se příliš nebránilo a diváci mohli vidět velice útočné utkání s mnoha neproměněnými tutovými šancemi.

C-dorost nastupoval do utkání proti domácímu Kladnu jako favorit, jak díky postavení v tabulce, tak i díky povedené výsledkové šnůře v posledních utkáních. Vzhledem k částečné marodce a také posílení několika hráči do A-dorostu, byl kádr doplněn o jiné hráče ročníku 94, kteří si za A-dorost nezahráli, nebo jen chvilku. Od samého úvodu Bohemka na hřišti dominovala. První branku vstřelil z dorážky Matějka již v 8. minutě. Za několik minut to bylo 2:0, na konci povedené kombinace byl Barták. Do poločasu ještě trefil Artemuk v pádu tyč. Před přestávkou se také ale musel vytáhnout svým zákrokem Semerád, který vytěsnil dalekonosný pokus. Druhá polovina nebyla již tak povedená jako ta první a i Kladno více vystrkovalo růžky. Ovšem v 57. minutě se do skákajícího míče opřel Horký a nekompromisně zvýšil na 3:0. Téměř v zápětí ale domácí kontrovali a snížili na 3:1. V dalším průběhu jsme nebyli tolik nebezpeční a Kladno začalo více zlobit. Několikrát bylo ve vzduchu i snížení stavu, ale nakonec padla branka na druhé straně, když se trefil v 78. minutě Kabíček. C-dorost tak zakončil sezónu výhrou, která byla pátá v řadě. Mužstvo od nepovedeného utkání s Meteorem již neztratilo ani bod, skóre z posledních pěti kol bylo 18:5.