A-žáci v přípravě přehráli Kladno

V obou poločasech byli Klokani jasně lepší a vyhráli 9:1.

V pondělí 18.7. zahájili A-žáci přípravu na hřišti v Hrdlořezech, na tréninku bylo 21 hráčů a hned ve středu všechny čekal první přípravný zápas s Kladnem.

Hrálo se na velmi dobře připravené trávě v Dobrovízi za vytrvalého a poměrně silného deště. S nastálými podmínkami si více poradil náš tým a hned od prvních minut jsme začali získávat jak herní, tak výsledkovou převahu. Poločas skončil 5:1 a nejinak tomu bylo i ve druhé polovině deštivého utkání. Ten ovládli zelenobílí v poměru 4:0 a celkově tak svého soupeře přestříleli v poměru 9:1.

O branky se postarali: Hlavica 3, Puczok 2, Trčka, Malík, Blecha a Vardanyan.

Asistence si připsali: Kumprecht 2, Malík 2, Janíček, Puczok, Pejša, Blecha a Klouček.

Další utkání mají Klokani na programu v sobotu v TC Strahov od 15:00 s domácí Spartou.