Nejmladší dorost má za sebou první herní konfrontace.

Vysočina Jihlava- Bohemians 1905  1:0(1:0)

branka: 27 min. 1:0

sestava: Kondelík (41.Bartůněk)- Fotr (41.Hromas), Borek(61.Kalaš), Hořák (61.Charvát), Káš (41.Šetina)- Charvát (41.Radimský), Kalaš (41.Švestka), Kostka (41.Pavlík)- Kučera (41.Houštecký), Bláha (41.Muller),Grohmann (41.Staněk)

trenér Vychodil: Výsledkově utkání rozhodla neuhlídaná standartní situace a úspěšně hlavičkující domácí hráč. Jinak jsme měli (až na úvod utkání) mírně herně navrch, ale nebezpečnější brance byl soupeř. Naše palebné pozice, a že jich bylo požehnaně, se v drtivé většině vyskytovaly až za úrovní velkého vápna, čímž se rapidně snižovala možnost k rozvlnění sítě. Bojácnost v chování v útočné třetině byla hlavním důvodem nuly na našem střeleckém kontě. Určitě se ale nedá říct, že bych byl v prvním společném vystoupení nějak zklamaný, ale naším cílem v sezóně bude prezentovat se hrou, která bude podstatně produktivnější. Ve fotbale na osmdesát minut musí padnout minimálně čtyři branky…

Bohemians 1905- AS Trenčín U-17 2:3 (0:2)

branky:  14 min. 0:1,39 min. 0:2, 46 min. Radimský (Houštecký) 1:2, 62 min. Pavlík (Radimský) 2:2,  78 min. 2:3

sestava: Bartůněk (41.Kondelík)- Hromas (41.Fotr), Borek (61.Muller), Kalaš (41.Hořák), Káš(41.Šetina)-  Charvát (41.Grohmann), Švestka(61.Kostka), Kostka (41.Pavlík)-  Kučera(41.Houštecký), Muller (41.Bláha), Staněk (41.Radimský)

trenér Vychodil: V anglickém počasí byla k vidění i důrazná ostrovní jízda. Rušné utkání se značným nasazením, ale i živelností, rozhodně nebylo nezajímavé. Po smazání dvoubrankového manka jsme v následné snaze zápas rozhodnout inkasovali rozhodující branku v samotném závěru. Do přestávky byl lepším mužstvem soupeř a po pauze pro změnu my. Plusovým bodem našeho vystoupení je fakt, že tým Trenčína přijel jen s ročníkem 95, doplněným o pár hráčů mladších.

Bohemians 1905- Nitra 5:2 (0:1)

branky:  11 min. 0:1,49 min. Šetina (Radimský) 1:1, 50 min. Radimský (Kostka, Bláha) 2:1, 60 min.Charvát (Kučera) 3:1, 65 min. Kostka (Kučera) 4:1, 68 min. 4:2, 70 min. Kučera(Kostka) 5:2

sestava: Kondelík (41.Bartůněk)-  Hromas (41.Fotr), Muller (61.Pavlík), Hořák(61.Hromas),Kaš (41.Šetina)-  Kalaš(35.Charvát), Švestka (41.Grohmann), Pavlík (41.Kostka)- Houštecký (41.Kučera),Staněk (41.Bláha), Radimský (55.Houštecký)

trenér Vychodil: V souhrnu utkání jsme byli lepším týmem a co mě velmi těší, tak hlavně ve hře na balonu. V prvním poločase jsme po povedeném úvodu začali trochu zbytečně bláznit a hrát těžké a geniální míče. Proto jsme se dostali trochu pod tlak a hosté zaslouženě vedli. Od úvodního hvizdu druhé části však již převážně diktovalo průběh naše mužstvo. Kromě nastřílených branek jsme měli i další šance a tak se zrodilo zasloužené a jednoznačné vítězství. Potěšilo mě zlepšení v přechodové fázi, to že jsme byli i hodně nebezpeční brance soupeře a chtěl bych i vyzdvihnout všechny krajní obránce.

FC Zbrojovka Brno - Bohemians 1905  3:7 (2:5)

branky:   7. min 1:0, 15.min Bláha (Grohmann) 1:1, 17. min Muller (penalta) 1:2, 27. min Bláha (Kučera)1:3, 28. min Bláha 1:4, 31. min Kostka (Švestka), 36 min. 2:5, 48 min. Radimský(Bláha) 2:6, 52 min. Bláha (Káš) 2:7, 60 min. 3:7

sestava: Bartůněk (41.Kondelík)- Fotr (41.Hromas), Muller(41.Kalaš), Hořák (41.Borek), Šetina (41.Káš)- Charvát (61. Kostka), Švestka(41.Radimský), Kostka (41.Pavlík)- Kučera (41.Houštecký), Bláha (61. Fotr),Grohmann (41.Staněk)

trenér Vychodil:  I přes jednoznačné vítězství to bylo z hlediska herního projevu nejméně vydařené utkání. Domácí tým nám situaci ulehčil svojí trochu naivní činnostív obraně a navíc mu chyběli hráči, kteří reprezentovali na výběru. Nám dělala od počátku problémy umělka menších rozměrů a řešení, především v přechodové fázi, bylo nekvalitní. Váhavá práce s míčem, mnoho doteků a vůbec jeho zkrocení, to byl značný nešvar utkání.