U13: Vítězí nad Graffinem Vlašim

Klokani zvládli domácí utkání 8. kola České ligy mladších žáků

V sobotním dopoledni jsme přivítali na svém domácím hřišti na Vítkově hosty z Vlašimi.Do utkání jsme chtěli vstoupit aktivně s velkou chutí  předvést opět pohledný kombinační fotbal. Předešlá kola se herně tolik jako výsledkově nedařilo, proto byla velká odhodlanost vše napravit. Vlašim v minulých kolech potrápila silné týmy, takže jsme počítali s tím, že nás nečeká jednoduchý soupeř. Od úvodních minut jsme ovšem drželi balon na svých kopačkách a diktovali tempo hry. Bohužel se nám nepodařilo proměnit gólové situace a po chybně rozehrané standardní situaci mohl jít útočník hostí sám na golmana Moravce, který  dobře přečetl hru a podařilo se mu být první u balonu, ale byla z toho čelní srážka s hostujícím hráčem. Rozhodčí k údivu všech ukázal našemu golmanovi, který dnes zaskakoval z ročníku 2000, červenou kartu. To trošku poškodilo dosavadní průběh utkání, ale kluci se semkli a ještě do toho dali více a zvládli 10 minut v šesti hráčích v poli jak to stojí v nových pravidlech. Soupeře se nám podařilo zatlačit na jejich polovinu hřiště jako druhé skupině na vedlejším hřišti. V součtu jsme nakonec po velmi fotbalovém  poločase  z naší strany vedli 5:0 (1:0 a 4:0). Vstup do druhé půle se opět vyvedl, podařilo se navázat na konec poločasu prvního. Dařil se nám přechod do ofenzívy po pěkné kombinaci a prakticky jsme soupeře obě skupiny zatlačili až před vlastní bránu. Hráčům za dnešní výkon patří pochvala za přístup a hlavně za dobrý výkon.

Potěšilo nás také, že hráči převedli věci z tréninku do utkání. V 9. kole pojedeme k utkání do Příbrami, kde doufáme, že bude výkon takový jako dnes nebo ještě lepší.

Branky: 4. a 58. Zita , 12. a 34. Hlinák , 13. 18. 35. a 46. Malý ,