Nešpor v základní sestavě reprezentace

Útočník Bohemky byl u výhry jednadvacítky ve Walesu.

Jen chvíli předtím, než reprezentační A tým nastoupil k zápasu v Litvě, začal i třetí zápas kvalifikace na Mistrovství Evropy do 21 let. Na trávník ve Wrexhamu vyběhl v základní sestavě i zástupce Bohemky, když se na hrot útoku postavil Martin Nešpor.

Jednadvacetiletý útočník cítil příležitost šanci odehrát svůj první kvalifikační zápas už po modelovém utkání s Jabloncem, které "lvíčata" vyhrála 2:0. "Hrálo se mi dobře a kladně mě hodnotil i realizační tým, takže bych mohl nastoupit," řekl po pátečním zápase Nešpor.

Zápas samotný české fotbalové naděje zvládly a napravily tak domácí zaváhání s Arménií ze začátku září. O první a jediný gól zápasu se postaral již v páté minutě Václav Kadlec. Mladíci brzy získané vedení udrželi do konce zápasu a posunuli se do čela své kvalifikační skupiny. Martin Nešpor se do statistik zapsal střelou, kterou ale domácí obrana zablokovala a v 68. minutě byl střídán boleslavským Chramostou.