U13 Sympatický výkon na Strahově

Hráči předvedli sympatický výkon ,který bohužel na vitězství nestačil.

U13 Sympatický výkon na Strahově

V devatenáctém kole jsme představili na strahovském trávníku proti domácímu mužstvu spartě.Za chladného a deštivého počasí byl každý z přítomných zvědav co obě mužstva předvedou.Hned od začátku utkání bylo vidět že se dnes bude hrát ve vysokém tempu.Na našich obrancích byla vidět v první pětiminutovce velká nervozita první dva kontakty z míčem znamenali ledovou sprchu v podobě dvou brankového vedení sparty za cca dvě minuty. Kdo si myslel že to naše hráče položí a dnes si odvezou ze Strahova tak byl na omylu naše hráče to naopak ještě více namotivovalo.Hrálo se nahoru dolu akce střídala akci.V některých fázích hry hlavně v prvním poločase se nám podařilo domácí spartu přehrávat kombinačně a rychlím přechodem což nás kolikrát zaskočili že jsme se dostávali do 100% šancí které jsme nedokázali proměnit.Spartu jsme donutili díky naší rychlé kombinaci nakopávat nebo dávat dlouhé míče za obranu.

První poločas skončil remizou 4:4 na jednom hřišti zvítězila Sparta a na druhém my.O poločase bylo jasně řečeno že nesmíme polevit v aktivitě ,kterou jsme předváděli v prvním poločase a více se tlačit do zakončení.Druhý poločas už byl bohužel slabší postupně docházeli i fyzické síly a to se projevilo v celkovém součtu.Někteří hráči byli bez pohybu jako by hráli na „ schovávanou“ nikdo až na výjimky nechtěl vůbec míč.Celkový dojem ze zápasu je ale dobrý určitě nemusíme mít hlavy dolu , protože jsme předvedli velmi dobrý týmový výkon chybělo také trochu štěstíčka v zakončení a mohlo to dopadnout jinak.

Dnešní herní výkon nás může ,ale zahřát a je to určitě povzbuzení do další práce.Musíme pochválit některé hráče za dnešní výkon od kterých se to třeba ani tolik nečekalo ,ale zároveň některý stále potvrzují že fotbal pro ně není číslo jedna.Nejvíce dnes potěšila dvojice Plandor,Hlinák ovšem musíme zůstat na zemi a navázat na tento herní projev i v dalších zápasech. 

AC Sparta Praha 11:7 (4:4) Bohemians 1905

Branky: 4x Hlinák , 2x Malý , 1x Lukeš 

Sestava [A:]: Fiala-Šebek,Zita,Malý,Machač,Kovář,Lukeš,Kopecky,Plandor
Dobiáš 

Sestava [B]: Smrčka-Mvručinský,Farkaš,Hlinák,LetvanAnh,Ješko,Hisem Boubín,Herman