U14 porazila doma Benešov 3:1

B-žáci v prvním domácím zápase zvítězili díky dobrým vstupům do obou poločasů

První domácí zápas na Lokádě jsme začali zostra.
Nejprve se Hlinák v 1. minutě ještě zastřeloval, ale poté už udeřilo.
Již ve 3. minutě jsme zopakovali jako přes kopírák gólovou akci z Plzně při prvním gólu: Petrák výbornou přihrávkou uvolnil na křídle Hlináka a ten našel v pokutovém území Zitu, který z voleje levou nohou bez přípravy nedal brankáři Benešova šanci a uklidil míč ke vzdálenější tyči - 1:0. Po chvíli se ocitl v šanci Zita, když střílel z ostrého úhlu, ale hostující obránce i za pomoci vlastní tyče balón odkopl do bezpečí. Pak jsme přenechali iniciativu soupeři. V 8. minutě hosté poprvé vyzkoušeli pozornost Fialy, který v 9. minutě musel po jejich přímém kopu vyboxovat centr z malého vápna. Ve 13. minutě zamotal útočník Benešova hlavu dvěma našim obráncům a šel sám na gólmana, ale Fiala skvěle reflexivně nohou šanci zlikvidoval. Poté se nebylo na dlouhé minuty na co dívat, kromě soubojů uprostřed hřiště. Teprve v 31. minutě se po přihrávce Petráka dostal do šance Zita, ale střela šla těsně vedle levé tyče hostujícího brankáře.

Střely: Bohemka 2/3, Benešov 2/1

Vstup do druhého poločasu jsme měli stejně dobrý jako do prvního: Ve 39. minutě po přihrávce Hlináka se pro změnu Filip Malý nemýlil a zvýšil - 2:0. Po deseti minutách druhého poločasu jsme prostřídali. Přes spoustu nepřesností jsme se propracovali do několika zakončení. V 50. minutě vyrazil Kovářovu střelu Benešovský brankář na roh. V 53.minutě z pravé strany ostře střílel Hisem a hostující gólman si poradil i s dorážkou Farkaše. Nedáš - dostaneš. V 63. minutě po nedůrazu v obraně se dostali hosté do šance a nezaváhali - 2:1. Zbytek poločasu vykazoval snahu hostů vyrovnat a díky tomu jsme se dostávali do brejků. V 66.minutě po přihrávce Malého šel sám na brankáře Kopecký, ale zakončit nedokázal - soupeřův gólman mu sebral míč od nohy. V 69. minutě trefil ze střední vzdálenosti Jaroš tyč. Následně se individuálně prosadil Petrák a byl faulován. Penaltu sám s jistotou proměnil  - 3:1.

Střely: Bohemka 7/3, Benešov 2/0