U14 vítězí potřetí v řadě

Po rozpačitém začátku vezou B-žáci vítězství z Vlašimi

Ve Vlašimi jsme začali aktivně od 1.minuty.
Hlinák se ocitl v šanci po centru Pihery,ale zamířil mimo a ve třetí minutě pro změnu po Zitově přihrávce znovu netrefil branku.
Už v 5.minutě ukázali domácí na co budou spoléhat. -dlouhý míč do prostoru za naše obránce a rychlý útočník.Na poslední chvíli šanci zmařil Jaroš a odehrál balon na roh.
Vlašim standartku dokázala zužitkovat.
Po centru Smrčka první střelu vyrazil,poradil si i s následnou dorážkou,ale třetí střela za pasivního přihlížení našich hráčů si už cestu do sítě našla - 1:0.
Byly to jediné střely domácích za celý první poločas!
Po čtyřech minutách jsme se oklepali a srovnali stav.
V 9.minutě po nakrátko rozehraném rohu našel Malý ve vápně Zitu a ten uklidil míč k levé tyči - 1:1.
Vytvořili jsme si trvalou převahu,ale díky naší nepřesnosti se skóre nepohnulo.
V 11.minutě střílel mimo Malý, ve 13.minutě sice Petrák trefil branku,ale domácí gólman si poradil a stejně tak se střelou Hlináka v 19.minutě.
Mezitím si za řeči vysloužil žlutou kartu Malý.
Ve 20.minutě po přihrávce Petráka šel sám na brankáře Zita,ale pokus o přehození skončil nad brankou.
Po dalších čtyřech minutách si spolupráci oba zopakovali a tentokrát naložil se šancí lépe a poslal pro změnu k pravé tyči - 1:2.
V 33.minutě se individuálně prosadil Pihera a poslal balon mezi obránce Zitovi,který mohl jít sám na brankáře,ale zpracoval si míč moc do strany a zakončoval z úhlu do středu brány.

Střely - Vlašim 3 / 0 , Bohemka 6 / 5

Do druhého poločasu jsme poslali čerstvou krev,ale trvalo celých 9 minut než jsme se probudili.
Ve 44.minutě se ocitl ve velké šanci Ješko po přihrávce Hlináka,ale brankář si místo u tyče pohlídal.
Ve 45.minutě předvedl individuální průnik Petrák,přihrál do vápna Zitovi a ten napálil balon do levého horního rohu,čímž zkompletoval svůj hatrick - 1:3.
Od této chvíle jsme hráli ve větší lehkosti a dovolili si i spoustu fotbalových parádiček.
V 55.minutě prošel Malý přes celé hřiště,nádherně si položil gólmana a s bravurou ho přehodil - 1:4.
O 3 minutky později předložil Petrák míč Kopeckému na malé vápno a tomu nezbývalo než ho uklidit do prázdné brány - 1:5.
V 63.minutě ještě promáchl ve velké šanci Hisem.
Pak jsme po chybě Malého dovolili domácím snížit na konečných 2:5.
Byla to jediná střela Vlašimi za druhý poločas - to je produktivita!