U14 porazila Beroun 7:1

Po zlepšení ve druhém poločase si hosté odvezli 7 gólů

Na Lokádě jsme přivítali mužstvo Berouna. Vzhledem k postavení v tabulce a předchozím výsledkům soupeře jsme očekávali, že si naši kluci s chutí zakombinují a zastřílejí.
Zápas jsme sice zahájili aktivně střelou hned ve druhé minutě, ale to bylo na dlouhou dobu vše.
Od 2. do 11. minuty byly k vidění pouze tři zblokované střely z uctivé vzdálenosti.
Soupeř bránil velmi pozorně a my jsme mu to svojí nepřesnou a pomalou kombinací usnadňovali.
Hráčům chyběl pohyb, větší chuť a dravost.
Ve 13. minutě ukázal ostatním nejaktivnější hráč 1. poločasu Hlinák, že když se zařadí vyšší rychlost, tak musí soupeře bez problémů přehrát.
Během tří minut museli hosté dvakrát zablokovat jeho nebezpečnou střelu na roh. Třetí střela sice prošla, ale mířila do středu branky.
V 17. minutě se hosté nadechovali k brejku po naší ztrátě míče a nebezpečnou akci přerušil za cenu žluté karty Vu.
Pak jsme přeci jen trochu přidali, ale stále to bylo málo. Naše převaha byla víceméně platonická, bez šancí a bez zakončení.
Ve 24. minutě se na to asi již nemohl dívat Hlinák, sám zavedl míč do vápna a zakončil na protější tyč.
Více jsme toho v prvním poločase již neviděli.

Do druhého poločasu jsme vystřídali a hned od začátku na soupeře vlétli.
Berounské jsme zatlačili na jejich polovinu a šance přibývaly jedna za druhou.
Hned v 36. minutě po narážečce Zity s Hisemem nepohrdl nabídnutou šancí Hlinák a zvýšil na 2:0.
Ve 44. minutě se v obrovské šanci sám před brankářem ocitl Hisem, ale mířil mimo a hned nato trefil Zita břevno.
Po samostatné akci Fialy, který ve druhém poločase hrál stopera, jsme zvýšili vedení na rozdíl tří branek.
Ve 47. minutě trefil Zita tyč a v 51. minutě po přihrávce Malého už mířil přesně a vsítil náš čtvrtý gól.
Chvilku poté aktivní Jaroš pro změnu po přihrávce Zity zvýšil už na 5:0. V 54.minutě se štěstím poprvé a naposledy skóroval soupeř, když nakopnutý balón z velké dálky s pomocí břevna zapadl do naší branky.
Odpověděli jsme za chvilku. Malý nejprve mířil mimo a pak poslal do šance Zitu, a ten nabídnutou šanci využil.
Nakonec jsme ještě v 64. minutě zvýšili na konečných 7:1, když přihrávku od Vua zužitkoval Pihera.