U19 padla s lídrem soutěže

Hostům z Teplic neprodala kůži lacino.

Lepší úvod jsme si ani nemohli přát. Křížná přihrávka Adama Krause našla Romana Artemuka, jeho únik přes dvojici protihráčů zastavil až penaltový zákrok a Ivo Malina otevřel skóre utkání. V prvním poločase se ale jinak hrál vyrovnaný duel, ve kterém oba týmy promarnily po jedné velké příležitosti (v té naší se objevil Marek Barták) a několik nadějně a zajímavě vypadajících akcí.
Po přestávce soupeř začal dokazovat, proč je lídrem soutěže. Čtvrthodinu nás přehrával ve středu pole, vytvořil si tři vyložené příležitosti a z té v 62. minutě dokázal i zaslouženě vyrovnat. Nelze ale nezmínit naši rychlou akci ze 49. minuty, kdy Roman Artemuk hledal přihrávkou Milana Havla před brankou a ve snaze zabránit skórování si hostující stoper nastřelil břevno vlastní branky! Po vyrovnání jsme srovnali hru, vytvořili si i střelecké pozice (Adam Kraus, Dan Bláha), ale nejzajímavěji vypadaly šance Milana Havla, či Michala Hubínka. Tepličtí v ničem nezaostávali a hrálo se a bojovalo ve slušném tempu. Několik útoků jsme i zvládli se štěstím ubránit, až uhodila 79. minuta. Na konci pohledné akce přišla střela z hranice vápna, která bohužel zaskočila Petra Dočekala a rázem jsem prohrávali 1:2. V závěru bylo rušno, snaha za vyrovnáním byla jednoznačná, ale zaslouženého bodu jsme se dnes nedočkali.