U19 porazila Kladno

Klokani zvítězili 4:3, výkonem ale přesto rozhodně nepotěšili.

Klokani vstoupili do zápasu laxně a trest přišel záhy. V 5. minutě zahrávali domácí roh, míč se dostal k volnému hráči, který jej napálil nekompromisně do horního rohu - 1:0. Vršovičtí se jen nárazově dostávali do povedených kombinací, ty však končily na vápně soupeře. Kladno dál využívalo mdlý výkon Bohemky a tlačilo se před branku Kondelíka. V 15. minutě domácí útočník mířil v dobré pozici mimo. Jako blesk z čistého nebe tak přišlo vyrovnání. Trnka si narazil s Bláhou a křížnou ranou poslal míč do sítě. Od té chvíle zařadili Klokani vyšší rychlostní stupeň a začali domácí přehrávat a rychle i výsledek otočili, když Hubínek ač tísněn dokázal prostřelit kladenského gólmana. Pak nabil Malina Trnkovi, který však přestřelil. Z dálky to zkoušel Kraus, gólman musel vyrazit na roh. Na druhé straně zmařil dobrým vyběhnutím šanci Kladna Kondelík. V 38. minutě se Kondelík blýskl skvělým reflexivním zákrokem po rohovém kopu. Následoval další roh, faul Nováčka a pokutový kop. Domácí hráč jej proměnil a srovnal stav na 2:2.

Vstup do druhé části se opět Bohemce nevydařil a už po třech minutách trefili domácí tyč. V 54. minutě se už Kladno vedení ujalo, když Klokani opět nedokázali ubránit rohový kop. Brzy však bylo vyrovnáno zásluhou trefy Nováčka po přihrávce Trnky. Pak mělo dvě šance Kladno, ale poprvé zasáhl dobře Kondelík a druhá střela mířila vedle. Na druhé straně mířil v dobé pozici pouze do gólmana Barták.V 80.minutě po rychlém brejku se ocitl sám před gólmanem Trnka, ale neuspěl. Za chvíli uklidil míč po centru Maliny do sítě hlavou Horký, radost však Klokanům zkazil odpískaný ofsajd, který na hřišti viděl bohužel jen rozhodčí. Za další dvě minuty přistrčil Barták Lukášovi, který křížnou střelou poslal míč přesně k tyči a tato branka už platila - 3:4. Definitivně mohl vítězství pojistit Hořák, ale dorážku z malého vápna poslal nad. V nastavení vymotal obránce Barták naservíroval Trnkovi, který však v dobré pozici mezi tyče nezamířil a Klokani tak po velmi nepřesvědčivém výkonu odjeli z Kladna s těsnou výhrou.