U19 zvítězila i v Ústí nad Labem

Extraligový dorost tentokrát potěšil výsledkem, i výkonem.

V dalším přípravném utkání nastoupili Klokani na těžkém terénu celku ze drhé nejvyšší dorostenecké soutěže - FK Ústí nad Labem.

Po celý první poločas měli míč na kopačkách prakticky pouze hráči Bohemians. Jenže kromě branky Hubínka z 28. minuty se do mnoha nebezpečných situací dostat nedokázali. Nicméně na rozdíl od předchozího utkání na Kladně se Vršovickým dařila kombinace a Klokani krokem nešetřili. Převahu však přetavili v šance a následně i branky až ve druhém poločase. Nejprve zvýšil vedení Barták, když pohotově napálil odražený míč. O čtyři minutky později zvýšil svou druhou brankou Hubínek. Poté si připomněli domácí, když zblízka překonali Kondelíka. To jim vlilo krev do žil a brzy si vypracovali dvě velké šance, které však proměnit nedokázali. Ale pak už opět ovládli hru Klokani. V 68. minutě se postavil k trestnému kopu Trnka a zaskočil domácího brankáře - 1:4. Poté po povedené kombinaci Krause s Kučerou dovršil hattrick Hubínek. Definitivní podobu dal výsledku trochu krkolomnou Kraus pět minut před koncem. Klokani si tak ze zasněženého Ústí odvezli vysoké vítězství.