U13 vyrazila o víkendu na sever

Kde se potkala s kvalitou v podobě soupeřů z Mostu a Ústí nad Labem.

Hodnocení našeho vystoupení je velmi průměrné. Dva po sobě jdoucí zápasy 2x20 minut bez střídání (ještě nás alespoň narychlo doplnil Rasťa Ješko) s kvalitními protivníky především prověřily, jak si kdo dokáže hrábnout na dno svých sil. Tato porce minut bez možnosti odpočinku dělala přeci jen některým značné problémy a na kvalitě jejich výkonu to bylo znát.
Největším zklamáním pro mne bylo vystoupení ofenzivních tahounů, protože tam kde se fotbal rozhoduje, tedy před brankou, jsme kvalitu postrádali nejvíce.

Ústí nad Labem- Bohemians Praha 1905   5:4 (2:1)

asistence:  Zeman, Vostárek, Koubek, Hruška

FK Baník Most- Bohemians Praha 1905   7:5 (4:3)

asistence:  Vostárek

trenér Fulka: Dnešní výkon našeho týmu zůstal  za očekáváním. Působili jsme velmi nesourodě, soupeři jsme se nedokázali vyrovnat v osobních soubojích a veliký problém nám dělaly balóny za naši obranu a napadání  soupeře. A když k tomu ještě přidáme několik našich neproměněných šancí (špatné řešení), pak zápasy nemohly dopadnout jinak!