U14 si v Jindřichově Hradci v poklidu zastřílela - 7:0

Staší žáci B si na umělce v J.Hradci v pohodovém tempu došli pro vítězství

Přesto po dlouhé cestě jsme začali skvěle.
Nastartovala nás akce již v 1. minutě, akci zakončil Letvan - 0:1
Tony se brzkou brankou naladil a celý zápas předváděl svůj hlad po gólech.
V 5. minutě po přihrávce Ješka uklidil míč do brány znovu on - 0:2.
Po dvou minutách měl šanci Ješko, ale neporadil si s ní. Ve 12. minutě nabídl Ješko přihrávkou šanci Kuivalainenovi a ten ji proměnil - 0:3.
Ve 26. minutě po přihrávce Malého šel Ješko sám na branku a tentokrát to zvládl - 0:4.

Druhý poločas pokračoval v podobném tempu kromě posledních 10 minut, kdy jsme evidentně ubrali a kluci začali více volit individuální řešení situace, takže měli více ztrát balonu a méně šancí.
Ale popořádku: ve 36. minutě znovu Letvan tentokráte po přihrávce Hisema skóruje - 0:5 a po necelých deseti minutách přidává svůj čtvrtý gól - 0:6.
Skóre uzavřel v 57. minutě Pihera - 0:7.

Domácí byli velmi slabým soupeřem, zatím asi vůbec nejslabší soupeř, kterého jsme potkali. Nestačili rychlostně ani v agresivitě a neměli dostatečnou kvalitu na míči. Za celý zápas vyprodukovali dvě střely a do žádné šance se nedostali.