Bohemka TV: Takhle pohodlný fotbal hrát nebudeme

Trenér Weber a hráči Matěj Štochl a Lukáš Budínský hodnotí nedělní remízový zápas.

"Hráči budou muset hodně přidat, abychom mohli vůbec uvažovat o první lize," zaznělo z úst trenéra Jozefa Webra na nedělní tiskové konferenci po remízovém utkání s Táborskem. Mužstvo po prospalé první půli otočilo skóre zápasu a po dvou gólech Matěje Štochla vedlo 2:1. "Do druhé půle jsme vstoupili lépe, aktivně, dali jsme pěknou druhou branku po akci, jaké bychom chtěli hrát," pozitivně přiznává trenér.

Bohužel Bohemka pět minut před utkáním přišla o tři body a v nedělním podvečeru získala jenom bod za remízu 2:2. Matěj Štochl se po pomalejším začátku rozstřílel a v posledních čtyřech zápasech vstřelil čtyři branky. Klokani získali v neděli bod za remízu a přepustili první místo v tabulce FNL Znojmu.

Vyjádření trenéra a rozhovor se Štochlem a Budínským na Bohemka TV.