U14 porazila Spartu !

Ve vyrovnaném zápase vystříleli výhru Hlinák se Zitou.

Proti Spartě jsme nastoupili s odhodláním zvítězit.
Už ve 4.minutě po rychlé kombinaci s Letvanem vyplaval na hrot Hlinák a špičkou kopačky prostrčil balon pod vybíhajícím gólmanem - 0:1.
Zápas byl plný tvrdých zákroků a soubojů a to z obou stran.
V 7.minutě inkasoval žlutou kartu Letvan.
Následovala pasáž,kdy měla převahu Sparta,ale k zakončení jsme ji nepouštěli.
Ze své převahy vytěžila pouze 2x závar v našem pokutovém území - bez zakončení a jednou zakončovali sparťané po rohu mimo.
Nedáš - dostaneš.
Naši odpověděli na tlak Sparty tím nejlepším způsobem.Ve 22.minutě byli důraznější v soubojích s domácími a po Vránově vyhraném souboji šel sám na brankáře Sparty Zita a nezaváhal - 0:2
První poločas nám vyšel výsledkově skvěle.
Po herní stránce to až taková sláva nebyla,ale to bylo vzájemné,byl to víc boj.
Po přestávce se na hřišti ještě přitvrdilo.
Ve 43.minutě to odnesl domácí hráč zraněním,když ho po nešikovném zpracování míče fauloval Farkaš - žlutá karta.Naštěstí to vypadá,že zranění nebylo tak vážné,jak to zprvu vypadalo.
Ve druhém poločase měla mírnou převahu Sparta,ale šancí měla minimum.
Gól jsme si nakonec museli dát sami,kdy v 62.minutě nešťastně trefil míč do vlastní brány Jaroš.
Ještě předtím šel sám na sparťanskou bránu Hlinák,ale rozhodl se pro svoji oblíbenou variantu přehození a míč skončil tradičně nad brankou.

Zápas byl víceméně herně vyrovnaný.Fotbalově neměl ani jeden tým navrch.Vyhráli jsme  díky našemu většímu důrazu a vyšší efektivitě v zakončení(konec konců jsme dali všechny tři branky utkání :-)..)