U14 ztratila body v domácím souboji s Českými Budějovicemi

Pouze skvělých závěrečných 5 minut k vítězství nestačí

Proti Českým Budějovicím jsme měli potvrdit roli favorita a své druhé místo v tabulce.
Bohužel první poločas tomu neodpovídal.Ne že by Budějovičtí byli tak výborní,ale byli daleko pohyblivější a dravější.
Nám občas scházela chuť udělat o nějaký krok více a zabojovat i o zdánlivě ztracený míč.
V první půli měli dvě šance Budějovičtí.V první šanci(18.minuta) mířili mimo,ale ve druhé šanci už nezaváhali - prošli po naší pravé straně a prostřelili Fialu - 0:1.
My jsme měli sice v prvním poločase 3 střely na branku,ale šlo o zakončení ze střední a větší vzdálenosti,do vyložených šancí jsme se nedostávali.
Do druhého poločasu jsme prostřídali a alespoň pro začátek to přineslo oživení.
Přidali jsme hlavně na důrazu a rychlosti.
Ve 41.minutě vybojoval míč po chybě soupeře Zita a nadvakrát zakončil - 1:1.
Následně ve 45.minutě sebral odražený míč Letvan a po průniku do šestnáctky vystřelil přesně - 2:1.
Po rychlém obratu skóre došlo zřejmě k uspokojení a díky špatné koncentraci jsme už za minutu z rychlého brejku hostí inkasovali - 2:2.
V závěru utkání jsme zariskovali a vysunuli dalšího hráče do útoku.Náš tlak byl chvílemi drtivý,ale bez vyložených šancí.
Závěrečných 5 minut z naší strany bylo sice parádních,ale to je pro vítězství málo.V součtu za celý zápas jsme si vyhrát nezasloužili a soupeř si zaslouženě odvážel bod.