Ostrava rozhodla ve druhém poločase

Juniorka na Bazalech prohrála o tři branky.

Prázdné ochozy na Bazalech, tak vypadal stadion při utkání 33. kola Juniorské ligy mezi Baníkem a Bohemians. Utkání mělo vlažnější začátek, Ostrava často chybovala, ovšem ke konci první půle se misky vah začaly přiklánět k domácím. O míč se bojovalo převážně ve středu hřiště. V závěru prvního dějství šel sám na brankáře Smrčku Pavel Tobiáš, bohemácký gólman držel naděje Klokanů ještě nad hladinou.

Ovšem ve druhém poločase se už Baník dočkal. V 50. minutě se hlavou po rohovém kopu trefil čerstvý reprezentant do 19 let Patrizio Stronati, který po utkání odjel na sraz reprezentace, kde se potká i s bohemáckým Petrem Neradem. Pak následovalo mnoho nevyužitých a promarněných šancí, až v 82. minutě se po přihrávce Tomáše Vengřínka se trefil Ondřej Pyclík. Za dalších osm minut se po individuální akci prosadil Martin Foltýn, definitivně rozhodl souboj a stanovil tak konečný výsledek na 3:0. Na postavení obou celků v tabulce to ovšem nemělo žádný vliv, pro Baník to byl poslední zápas této sezony.