Žáci v generálkách na víkendový ligový start

A všichni míříme do Tábora.

FC Viktoria Plzeň U15 - Bohemians Praha 1905 U15   5:3 (3:2)

branky: Vrána, Pollak, Kopecký

sestava: Fiala - Jaroš, Roll (36' Macháč), Malý, Šimeček (36' Šebek) - Let Uan Ahn (53' Zita), Farkaš, Vrána - Hisem (36' Kopecký), Zita (36' Petrák), Pollák (36' Ješko).

trenér Richtrmoc: Utkání se spoustou vyložených šancí na obou stranách, kdy byl soupeř produktivnější. Opět rozhodl důraz v osobních soubojích, naivní bránění a nadstandardní hráč soupeře.

FC Viktoria Plzeň U14 - Bohemians Praha 1905 U14  4:7 (2:4)

branky: 4., 10., 37., 39. - 21. Koubek (Osmančík), 24. Vala D. (Lupač), 26. Koubek (Osmančík), 31. vlastní, 64. Průša (Koubek), 68. Jaroš,70. Koubek (Vostárek, Fejtek).

I. poločas: Moravec - Vostárek, Osmančík, Zeman, Hruška (29.Lanc) - Žambůrek (18. Lupač), Jaroš, Kuchař (18. Koubek) - Vala D., Pejša,Vondrák.

II. poločas: Šivec - Nussbauer, Osmančík (47. Zeman), Vala P., Lanc - Žambůrek (60. Jaroš), Lupač (60. Kuchař), Kuchař (52. Koubek) -Breburda, Průša (68. Vostárek), Fejtek.

trenér Zeman: I přes nepovedený začátek, kdy jsme rychle prohrávali, jsme byli v prvním poločase lepším týmem, což jsme i přes celou řadu zahozených šancí dokázali otočením skóre na 4:2. Jenže jsme opět zaspali začátek druhého poločasu a domácí bleskově vyrovnali. Potom jsme opět měli herně navrch, ale rozhodnutí přinesli až tři branky v samém závěru.

SK Kladno U13- Bohemians Praha 1905 U13  11:9 (4:7)

tým 1- 6:4: Kořének (r.02)- Vakoč, Apeltauer, Huleš (r.02), Horák, Krajínský (r.02), Blažek (r.02), Vaněk, Krejzl, Turek, Novák

tým 2- 3:7:  Zvoníček- Strnad, Freisler, Šprungl, Musil, Štěpánek J., Čakurda, Senev, Štěpánek F., Gelashvili, Vilímek

statistika:  Novák 3+1, Krejzl 2+1, Vaněk 1+0, Vakoč 0+1, Čakurda 2+0, Musil 0+2, Gelashvili 0+1, Štěpánek F. 1+0

trenér Vychodil: Velmi příjemně mne překvapil v prvním poločase náš výkon a projev.Chvílemi jsme vypadali fotbalově a hlavně byli nebezpeční permanentně brance soupeře. Poločasový stav tak určitě nebyl souhrou náhod. O to více jsem však rozladěn z výkonu po přestávce! Především tým 2, paradoxně složený ze starších hráčů, nestíhal v defenzivní činnosti, působil dezorientovaně  a protože se vytrácela kvalita i ve finální činnosti, byl na světě debakl, který rozhodl výsledkově utkání.

Bohemians Praha 1905 U13- DynamoMinsk U13   0:10 (0:5)

trenér Vychodil: Utkání s Minskem provázeli organizační zmatky, soupeře bylo málo a upravoval se čas. Nakonec tedy proběhl zkrácený zápas, ve kterém nás hosté školili. V únavě rapidně klesala naše kvalita, vůle a zarputilost se vytrácela s přibývajícími góly a odevzdáni soupeři jsme čekali jen na závěrečný hvizd.