Źákovské týmy úspěšné v Táboře

Nejsložitější to měla překvapivě U14.

FC MAS Táborsko - Bohemians Praha 1905  1:6 (1:1)

branky: 1.Táborsko , 32.Vrána (Jaroš) , 36.Zita (Hlinák) , 42.Vrána (Farkaš) , 43.Hlinák (Vrána) , 50.Zita (Jaroš) , 62.Ješko

sestava : Fiala - Jaroš (60.Šebek), Roll (36.Hlinák), Malý , Macháč (36.Šimeček) - Farkaš , Let Uan Ahn , Vrána - Kopecký (50.Ješko), Zita , Pollák (36.Hisem)

Nekoncentrovanost a laxnost při bránění skórujícího hráče, to byl výsledek branky v první minut. A mohlo být hůře, ale Fila vytáhl famózní zákrok a díky němu se skóre v náš neprospěch nezvýšilo. Šance byly i na naší straně, ale buď nekvalitní zakončení,nebo nepřesná před i finální přihrávka nám vzala naději soupeře gólově ohrozit.Alespoň těsně před koncem se prosadil Vrána a vyrovnal. Po přestávce nám pomohla rychlá branka a od té doby naše mužstvo dominovalo a na některé akce s rychlým přechodem (hlavně středem hřiště) se dalo koukat.

FC MAS Táborsko - Bohemians Praha 1905  2:3 (1:2)

branky: 15. Vozihnoj, 38. Bouchal - 19. Vala D. (Koubek),30. Fejtek, 60. Pejša

sestava: Moravec - Vostárek (50. Lanc), Osmančík, Vala P., Zeman - Lupač (50. Pejša), Jaroš, Žambůrek (36. Kuchař) - Vala D. (36.Vondrák), Koubek (50. Průša), Fejtek (50. Breburda).

trenér Zeman: Z Tábora jsme sice přivezli tři body, ale to je asi tak jediné pozitivní. Náš výkon byl velmi utrápený a toho soupeř využil a dělal nám místy velké problémy.

FC MAS Táborsko-Bohemians Praha 1905   5:14 (3:6)

statistika:  Senev 4+1, Štěpánek F. 2+1, Novák 1+2, Vaněk0+2, Musil 1+0, Šprungl 1+0, Strnad 0+1, Dostál 2+0, Krejzl 2+0, Gelashvili0+1, Vilímek 0+1, Štěpánek J. 1+0

tým 1- 9:0 (5:0):Zvoníček- Strnad, Horák, Šprungl, Musil, Vaněk, Štěpánek F., Senev, Novák

tým 2- 5:5 (1:3): Kořének- Vakoč, Apeltauer, Dostál, Krčil, Nejeschleba, Štěpánek J., Krejzl, Vilímek, Gelashvili

trenér Vychodil: Mám-li být upřímný, tak jsem z dnešního výkonu velmi mile překvapen! Vždy mám určité očekávání na základě kvality naší a soupeře, no a od toho se pak odráží spokojenost z utkání. A ta je dneska značná… Určitě si domácí vytvořili několik příležitostí, které trestuhodně zmařili, ale konečný stav není nahodilý. Více jsme naplňovali pozici týmu, který byl na míči, neustále měl chuť a sílu (do 45.minuty i kvalitu) tvořit a být nebezpečný brance Táborska. Těší mne, že některé výtky, které si vyříkáváme, začínají postupně padat na úrodnou půdu. Jenže pozor, těmito výkony si na sebe šijeme i bič.

FC MAS Táborsko –Bohemians Praha 1905  3:9 (1:2)

tým 16:3 (2:1): Matějka, Kankara, Koutský, Blažek, Knap, Šmejkal, Coňk, Marcelis, Karabec, Novák

tým 2 – 3:0 (1:0): Muzikant, Melíšek, Hollmotz, Huleš, Gábor, Krajinský, Pazdera, Kořének, Kulíšek, Tkáč

statistika – Marcelis 2+2, Karabec 1+1, Coňk 1+1, Hollmotz 1+0, Huleš 1+0, Tkáč 1+0, Novák1+0, Knap 1+0, Gábor 0+3, Koutský 0+1

trenér Fábera:  V úvodu zápasu bylo znát, že se soupeř na nás připravil z přípravného utkání v Satalicích velice dobře. Hrál ze zajištěné obrany, přes kterou se nám nedařilo prosadit a hrozil z rychlých protiútoků. Až ve druhém poločase, s úbytkem sil soupeře, se nám začalo dařit se prosadit přes obranu a tím dát i několik branek, ale celkové hodnocení zápasu nemůže být z mého pohledu moc pozitivní.