V konfrontaci s Viktorkou Plzeň se žákům nedařilo

V týdnu se v přípravách poměřili ještě i s Motorletem.

Minulý víkend se žákovské kategorii nevydařil. V konfrontaci s týmy Viktorie Plzeň nepřišel ani jeden úspěch a u obou nejstarších týmů rychle zapomenout! Do ostatních výsledků se projevila účast většiny mužstva U13 na turnaji v Písku a oba týmy byly tak doplněny mladšími ročníky...

komentáře k Plzni...
trenér U15 Pavel Richtrmoc: Ze začátku vůbec nic nenasvědčovalo debaklu našeho mužstva. První čtvrthodinu se hrálo nahoru a dolů, o trochu nebezpečnější byli ale přeci jen hosté. Podle mého názoru byl zlomový zbytečný a netaktický faul v naší šestnáctce, kdy hosté zvýšili na dva nula. Plzeň útočila hlavně po stranách (většinou po levé) a finálovou přihrávkou vybízeli jako přes kopírák neobsazené hráče skórovat. Do druhého poločasu naši hráči vstoupili aktivně, snížili, ale hrubá chyba v rozehrávce nás opět srazila na kolena. Jednoznačně Plzeň vyhrála zaslouženě a to i díky útočníkovi, který v tomto ročníku nemá obdoby.
trenér U13 Jirka Apeltauer: Oboustranně vyrovnaný zápas, což dokazuje i výsledek u nás na hřišti. Na obou stranách se střídali gólové šance, které likvidovali vynikající gólmani. Bohužel na naší straně jsem nebyl spokojen s bojovností některých hráčů a je paradox, že mezi nejlepší hráče patřili kluci, kteří nastoupili do zápasu po dlouhodobých zraněních a téměř bez tréninku.
trenér U12 Martin Fábera: V utkání proti starším hráčům Plzně, byla znát fyzická vyspělost soupeře, kdy jsme nedokázali účinně zastavovat jednoduché prostupy obranou založené právě na fyzické vyspělosti. Asi jedinou vyrovnanou částí hry byla druhá polovina prvního poločasu. V této části jsme také vstřelili naší jedinou branku, která byla z mého pohledu asi nejhezčí kombinací tohoto zápasu –kdy jsme zakončili akci několika nahrávek na jeden dotek do prázdné branky…Ve druhém zápase jsme změřili síly proti stejně starým hráčům. V tomto zápase byla vyrovnaná hra pouze v prvním poločase, který také skončil smírně, ale v druhém poločase už jsme na hřišti dominovali a jen díky neproměňování našich vyložených šancí skončilo utkání pouze 6:2 v náš prospěch.

FK Motorlet Praha U15 – Bohemians Praha 1905 U15  1:8 (1:2)
branky: 4x Vrána, 2x Pollák, Hlinák, Hissem
sestava: Fiala, Smrčka –Šebek, Let Uan Ahn, Malý, Machač, Šimeček, Hlinák, Farkaš, Vrána, Ješko, Kopecký, Hissem, Pollák
trenér Richtmoc k Motorletu: Už tradičně jsme prohrávali (pokolikáté už – koncentrace), ale postupem času jsme začali domácí přehrávat ve středu pole a z toho pramenily šance, které v prvním poločase byly řešeny zbrkle. V druhém poločase chlapci příjemně překvapili, spoustu herních situací vyřešili kvalitně a přímočaře, i proto skóre narůstalo v náš prospěch.

FK Motorlet Praha U12- Bohemians Praha U12  1:10 (1:6)
tým 1 - Matějka, Kankara, Stanislav, Koutský, Blažek, Gábor, Knap, Pazdera, Coňk
tým 2 - Kořének, Melíšek, Hollmotz, Krajinský, Šmejkal, Horváth, Marcelis, Tkáč, Karabec
statistika: Blažek 3+0, Karabec 2+1, Horváth 1+1, Tkáč 1+1, Marcelis 1+0, Knap 1+0, Hollmotz 1+0, Pazdera 0+2, Melíšek 0+1, Stanislav 0+1, Koutský 0+1