Mezi lepší polovinu do vyřazovacích bojů chyběla jedna branka.

sestava: Kořének-Strnad, Krčil, Horák, Nejeschleba, Musil, Čakurda, Žambůrek, Štěpánek F., Štěpánek J., Gelashvili, Turek, Novák

statistika:  Štěpánek F. 3+6, Žambůrek 0+1, Novák 1+0, Gelashvili 2+4, Pejša 3+6, Nejeschleba 1+1, Musil 0+1, Čakurda 1+1, Štěpánek J. 2+0, Horák 0+1, Turek 1+1

Bohemians 1905- AS Trenčín  2:1
branky: Štěpánek F.,Novák

Zcela zasloužené vítězství po výkonu, který moc potěšil. Navíc jsme zápas otáčeli z 0:1 v poslední minutě, o což byla větší euforie.

Bohemians 1905- FK Baník Most  1:3  branka: Gelashvili

A pěkně z hrušky na zem! V prvních dvaceti minutách nás soupeř důraznou nátlakovou hrou přehrál, byl podstatně nebezpečnější a víceméně utkání rozhodl. I přes herní vzepětí v závěru, se již zápas nezlomil, i díky nekvalitě před brankou.

Bohemians 1905- SK Slavia Praha  0:0

Kdo z koho o postup ze skupiny. Odehraný zápas se vztyčenou hlavou, který mohla rozhodnout v náš prospěch (a i postup) alespoň jedna ze šancí , např. tyčka Ivo Gelashviliho…

Bohemians 1905- Admira Praha  2:1  branky: Nejeschleba, Pejša

První polovina zápasu patřila soupeři a bylo až k nevíře, jaké šance prohospodařil. Ve druhé jsme získávali herní převahu a i trochu nezaslouženě vše dovedli do vítězného konce.

Bohemians 1905- SK Kladno  6:2  branky: Štěpánek F. 2, Štěpánek J., Gelashvili, Čakurda, Turek

Vydařené utkání v ofenzivě, kdy branky padaly po hezkých akcích. Ještě potěšil i obrat z 0:2 po pěti minutách, ale jinak jsme měli několikrát i štěstí při šancích soupeře a klidně mohlo být skóre podstatně vyrovnanější. Ale v „anglickém počasí“ se nám tento zápas moc líbil.

Bohemians 1905- Dukla B.Bystrica  3:5  branky: Pejša 2, Štěpánek J.

Dramatické, rychlé, důrazné a pro diváka zajímavé utkání.Opět nevydařený vstup a hned dvoubrankové manko vlastně z ničeho! Rozhodla váhavost a malá agresivita před naší brankou, protože jinak jsme byli pořád na dostřel, mocně útočili a ukázali vůli se fotbalově rvát! A toho si moc cením…